EFL nagrodzony za kompleksową ofertę

0
1213

EFL został wyróżniony tytułem Finansowej Marki Roku za kształtowanie rozwiązań finansowych dla polskich przedsiębiorców. W myśl hasła „Więcej przestrzeni dla przedsiębiorczych” EFL dba o zaspokojenie potrzeb swoich klientów.

7 marca 2013 r. EFL otrzymał tytuł Finansowej Marki Roku. Uzasadniając werdykt, kapituła wskazała na konsekwentne budowanie kompleksowej oferty instrumentów finansowych wspierających polskich przedsiębiorców. EFL w ramach grupy oferuje: leasing, pożyczkę, faktoring, wynajem flot oraz ubezpieczenia. Hasło „Więcej przestrzeni dla przedsiębiorczych” wyraża wartości, które wyznaje spółka. EFL skupia  się na dostarczaniu przedsiębiorcom korzystnych rozwiązań zarówno w okresie spowolnienia gospodarczego jak i w momencie poprawiania się koniunktury rynkowej.
 
Radosław Woźniak wiceprezes zarządu EFL, odbierając nagrodę  powiedział:
 
„Cieszy nas fakt, że przyjęta przez nas i konsekwentnie realizowana strategia, której celem jest budowanie w oparciu o synergię grupy silnej  instytucji finansowej zdobywa uznanie rynku. Poszerzamy przestrzeń dla przedsiębiorczych oferując im już dziś  szeroki wachlarz instrumentów takich jak leasing, pożyczka, factoring, CFM, ubezpieczenia i konta bankowe. Chcemy w jak najszerszym zakresie wspierać polskich przedsiębiorców i być dla nich partnerem pierwszego wyboru”.
 
Tytuł Finansowej Marki Roku jest przyznawany przez Gazetę Finansową od czterech lat. Gazeta nagradza marki wyróżniające się kreatywnością, innowacją przy jednoczesnym prężnym rozwoju firm. EFL znalazł się w gronie trzech firm finansowych obok Warty i BZ WBK, które takie wyróżnienie w tegorocznym rankingu otrzymały.
 
Źródło: Europejski Fundusz Leasingowy