Leasing Eko Energia nagrodzony w konkursie „Perły Rynku FMCG 2012”

0
1282

Leasing Eko Energia znalazł się na podium szóstej edycji konkursu „Perły Rynku FMCG 2012” oraz zdobył wyróżnienie w kategorii „Najlepsza oferta leasingowa”.

Leasing Eko Energia, to produkt wspierający inwestycje przyczyniające się do zmniejszenia zużycia energii w przedsiębiorstwach oraz umożliwiający otrzymanie 10% premii w ramach programu PolSEFF. 

– Cieszę się z uznania jakim obdarzyli nas klienci, choć nie jestem zdziwiony. Od lat dostosowujemy produkty do oczekiwań i możliwości klientów oraz dbamy o dobre relacje z przedsiębiorcami. Teraz to procentuje – mówi Piotr Gąska, Dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami, Millennium Leasing.

Nagroda ta jest kolejnym wyróżnieniem dla produktu oferowanego w Millennium Leasing dla Klientów, którzy chcieliby otrzymać atrakcyjne dofinansowanie do leasingowej maszyny lub urządzenia. Dotychczas ponad 150 przedsiębiorstw złożyło wnioski o uzyskanie premii inwestycyjnej, z czego ponad połowa została już do niej zakwalifikowana, co daje Millennium Leasing miano zdecydowanego lidera w oferowaniu produktu na rynku.

Wręczenie nagród nastąpiło podczas uroczystej Gali w dniu 12 czerwca w Hotelu Marriott w Warszawie. W konkursie „Perły Rynku FMCG 2012” na zgłoszone przez producentów i dystrybutorów produkty głosowali właściciele i pracownicy sklepów wybierając te, które najlepiej się sprawdziły i pomogły osiągać zyski. W przypadku produktów finansowych były to więc osoby bezpośrednio korzystające z oferty banku.

Podobnie jak w latach ubiegłych, wyniki policzył niezależny instytut badawczy GfK Polonia, który zebrał i zanalizował wypełnione ankiety. Do tegorocznej edycji konkursu producenci zgłosili prawie 300 produktów – nowości i innowacji wprowadzonych na rynek w 2011 roku, które redakcja „Wiadomości Handlowych” podzieliła na 54 kategorie. „Perły” wyłoniono głosami blisko 700 detalistów.

Źródło: Millennium Leasing