Zawodnicy sportów zimowych znów mogą liczyć na wsparcie ALD Automotive

0
1378

Firma ALD Automotive, specjalizująca się w leasingu operacyjnym samochodów, rozszerzyła swoje wsparcie dla zawodników trenujących sporty zimowe. W ramach podpisanej w zeszłym roku umowy sponsorskiej firma przekazała Skodę Octavię zespołowi Tauron Bachleda Ski, wschodzącym gwiazdom polskiego narciarstwa zjazdowego, którymi opiekuje się Andrzej Bachleda-Curuś, utytułowany polski narciarz alpejski.

Jednocześnie, od obecnego sezonu zimowego ALD Automotive wspiera łyżwiarzy figurowych Uczniowskiego Klubu Sportowego Salchof z siedzibą w Warszawie, któremu ufundowała profesjonalną odzież sportową.

Po przekazaniu na rzecz Tauron Bachleda Ski samochodu Skoda Octavia zespół dysponuje już trzema pojazdami udostępnionymi przesz ALD Automotive. Latem i jesienią, w okresie przygotowań do trwającego sezonu, pokonały one prawie 11 tys. km, dowożąc zawodników Tauron Bachleda Ski na zgrupowania i treningi na alpejskich lodowcach. Zimą auta pomagają członkom zespołu oraz uczestnikom dotrzeć na zawody narciarskie pod szyldem Tauron Bachleda Ski, których tej zimy odbywa się ponad trzydzieści.

Wsparcie ALD Automotive dla UKS Salchof polega na przekazaniu klubowi wsparcia pieniężnego przeznaczonego na profesjonalną odzież sportową w postaci bluz polarowych. W klubie młodzi łyżwiarze figurowi trenują pod okiem wielokrotnej Mistrzyni Polski Anny Rechnio-Fiedosiejew, utytułowanego zawodnika Alexeya Fedoseeva oraz instruktorki i choreografki Agnieszki Dąbrowskiej-Perzyny. Ich podopieczni regularnie odnoszą sukcesy w postaci medali zdobywanych w Pucharze Polski Młodzików.

Cieszę się, że możemy kontynuować i rozszerzać nasze wsparcie dla młodych, dobrze zapowiadających się zawodników trenujących sporty zimowe. Zarówno w biznesie, jak i w sporcie, sukces zależy od odpowiedniej postawy i kierowania się określonymi wartościami, takimi jak ambicja, konsekwencja i zaangażowanie. Ponieważ przyświecają nam one w codziennej pracy, tym goręcej kibicujemy sportowcom, których celem jest osiągnięcie poziomu mistrzowskiego” – mówi Marek Małachowski, dyrektor zarządzający ALD Automotive.

Źródło: ALD Automotive