Kontrakt leasingowy pomiędzy Athlon Car Lease a Bacardi-Martini Polska

0
1812

W marcu 2012r. u dealera BMW i Mini Bawaria Motors w Jankach odbyło się przekazanie pierwszych samochodów firmie Bacardi-Martini Polska. Podczas uroczystości obecni byli użytkownicy nowych pojazdów floty Bacardi-Martini oraz przedstawiciele firmy Athlon z prezesem Eric van Vliet.

Uroczyste przekazanie aut stało się możliwe dzięki podpisaniu w tym miesiącu trzyletniego kontraktu pomiędzy Athlon Car Lease Polska i Bacardi-Martini Polska. Jego celem jest stworzenie pełnej firmowej floty Bacardi-Martini nad Wisłą, która składać się będzie z 58 aut, w tym modeli Mini Clubman, Mini Countryman i BMW X3. 32 z zamówionych pojazdów jeszcze w marcu dotrą do klientów, pozostałe auta – w kwietniu i maju br. Podpisane porozumienie zawiera możliwość dalszego rozszerzenia współpracy.

Wybór firmy Athlon Car Lease na partnera, któremu warto powierzyć stworzenie swojej floty pojazdów, zapowiada stałą współpracę z Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o. Mariola Dąbrowska, dyrektor ds. finansowo-administracyjnych Bacardi-Martini Polska: „O wyborze firmy Athlon zdecydowaliśmy po analizie zaproponowanych rozwiązań. Nie bez znaczenia była również elastyczność w dostosowaniu ich do potrzeb Bacardi-Martini Polska. Mam nadzieję, że zrozumienie naszych potrzeb i wysoki poziom obsługi utrzymany będzie przez cały czas trwania kontraktu.”

Eric van Vliet, prezes Athlon Car Lease Polska:„Cieszy nas, że firma Bacardi-Martini Polska wybrała Athlon jako swojego partnera i powierzyła nam zarządzanie swoją flotą. Jestem przekonany, że ta decyzja w pełni usatysfakcjonuje obie strony kontraktu.”

O firmie Bacardi-Martini Polska

Grupa Bacardi-Martini, powstała w 1993 roku z połączenia dwóch firm, z których każda już wcześniej samodzielnie osiągnęła światową renomę – Bacardi and Company Ltd. oraz Martini & Rossi. Firma od lat zajmuje czołową pozycję wśród największych producentów i dystrybutorów alkoholi na świecie. W Polsce grupa Bacardi-Martini jest obecna na rynku od ponad 15 lat.

O firmie Athlon Car Lease

Athlon Car Lease Polska jest oddziałem Athlon Car Lease International – międzynarodowej firmy z ponad 50-letnim doświadczeniem w sektorze leasingowania samochodów. Oferuje pełen zakres usług leasingu oraz zarządzania flotą, ze szczególnym uwzględnieniem sektora biznesowego. Athlon Car Lease jest aktywny w 9 krajach: Holandii, Belgii, Luksemburgu, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech oraz w Polsce. Posiada w swoim portfelu około 225 000 aktywnych umów.

Źródło: Athlon Car Lease