Doradcy agrobiznesu poszukiwani przez BZ WBK Finanse & Leasing

0
1464

BZ WBK Finanse & Leasing kontynuuje rozbudowę sieci doradców obsługujących na terenie całej Polski klientów z branży rolniczej. Firma poszukuje osób ze znajomością usług finansowych i specyfiki agrobiznesu.

 

BZ WBK Finanse & Leasing zaczął specjalizować się w finansowaniu branży rolniczej jako jeden z pierwszych leasingodawców w Polsce. – Na początku rolnikom proponowaliśmy wyłącznie leasing, następnie ofertę poszerzyliśmy o pożyczkę, która szybko odniosła rynkowy sukces oraz atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe. Rosnący popyt na nasze usługi  spowodował, że kilka miesięcy temu, zgodnie z oczekiwaniami klientów, uruchomiliśmy sieć doradców dedykowanych wyłącznie klientom z sektora rolniczego. Takie rozwiązanie jest dla nich wygodne i daje wymierne korzyści, jak np. szybki dostęp do usług finansowych oraz fachowe doradztwo – mówi Waldemar Kwiatkowski, dyrektor sieci sprzedaży ds. rynku rolnego w BZ WBK Finanse & Leasing.   

Do nowopowstałej sieci BZ WBK Finanse & Leasing poszukuje obecnie doradców ds. agrobiznesu. Do współpracy firma zaprasza osoby z co najmniej rocznym doświadczeniem w sprzedaży produktów finansowych, których zadaniem będzie poszukiwanie  i nawiązywanie relacji z dostawcami i klientami oraz sprzedaż produktów firmy. – W zamian proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, liczne szkolenia i warsztaty oraz narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon) – podkreśla Szymon Stryjski, odpowiedzialny za segment usług dla rolnictwa w BZ WBK Finanse & Leasing.

Rozszerzenie sieci dedykowanych doradców ds. agrobiznesu wpisuje się w nowy model sprzedaży Spółek Leasingowych BZ WBK, w którym firma swoje usługi udostępnia poprzez doradców wyspecjalizowanych także w obsłudze małych i średnich firm oraz korporacji.

– W strategii na lata 2012-2014, która zakłada dywersyfikację kanałów sprzedaży naszych usług, branża rolnicza ma bardzo wysoki priorytet. Rynek usług finansowych dla rolników jest perspektywiczny i jednocześnie coraz bardziej dojrzały: klienci stawiają przed nami coraz większe wymagania nie tylko w zakresie samej oferty finansowania, ale także jakości obsługi zapewnianej przez doradców – dodaje Waldemar Kwiatkowski.

Źródło: Spółki Leasingowe BZ WBK