Specjalna oferta leasingowa na samochód marki Porsche

0
1568

Legendarne Porsche 911, które od ponad 40 lat jest światową ikoną sportowej motoryzacji – jednocześnie tworzone w oparciu o najnowsze technologie – od teraz można sfinansować w leasingu 103%, co jest niespotykaną na rynku ofertą leasingową dla sportowego samochodu tej klasy.

Nowa oferta Porsche Leasing daje możliwość wygodnego sfinansowania w leasingu wybranego modelu Porsche:

  • 911 – w leasingu 103%*, 
  • Panamera – w leasingu 105%,
  • Cayenne – w leasingu 107%.

Oferta została optymalnie dopasowana do potrzeb klientów ceniących prestiż, luksus i bezkompromisowość sportowych samochodów Porsche. W zależności od preferencji, klient zawiera umowę leasingową na okres 24, 36, 48 lub 60 miesięcy i, według swojego uznania, reguluje opłatę wstępną od 10 do 45% wartości auta.

Wraz z nową ofertą Porsche Leasing jest dostępny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych z promocyjną stawką w wysokości 2,7% wartości auta w pierwszym roku ubezpieczenia. Jest to konkurencyjna stawka połączona z pełną ochroną ubezpieczeniową. W ramach pakietu assistance klient ma zagwarantowany samochód zastępczy do 5 dni w przypadku awarii i 9 dni w przypadku szkód albo kradzieży. Autocasco gwarantuje pełną wypłatę odszkodowania. Oferta Porsche Ubezpieczenia zapewnia dodatkowo ubezpieczenie ochrony prawnej, ubezpieczenie utraty zniżek oraz ubezpieczenie szyb.

Porsche Leasing to oferta finansowa opracowana przez Porsche i Volkswagen Leasing Polska. Współpraca marek działających w ramach jednego koncernu pozwoliła na przygotowanie komfortowych rozwiązań finansowych, dzięki którym klienci nastawieni na spektakularne osiągi także w biznesie, mogą w wygodny sposób sfinansować zakup wybranego przez siebie modelu Porsche.

* dla okresu leasingu 36 m-cy, 25% opłaty wstępnej i 1% wartości wykupu

Źródło: Volkswagen Bank Polska