Oferta leasingu dla grup zawodowych w Masterlease

0
1529

Leasing dla grup zawodowych PROFESJA to najnowsza propozycja Masterlease. Oferta dedykowana jest przedstawicielom wybranych wolnych zawodów i koncentruje się na dużej elastyczności parametrów finansowania samochodów.

– Profesja pojawiła się w naszym portfelu już we wrześniu. Jest odpowiedzią na duże zainteresowanie leasingiem i długoterminowym wynajmem samochodów wśród między innymi przedstawicieli środowiska medycznego czy prawniczego – komentuje Witold Potocki, Dyrektor Ds. Rozwoju Masterlease.

Unikatowość produktu wynika z zastosowania dwóch kluczowych elementów finansowania – opłaty wstępnej zredukowanej już do 0% oraz maksymalnej wartości wykupu samochodu po kontrakcie. W praktyce daje to przedstawicielom wolnych zawodów możliwość podpisania umowy bez angażowania środków własnych na jej starcie. Jednocześnie przy zakończeniu umowy optymalnym rozwiązaniem dla klienta jest wymiana samochodu na nowy model w ramach kolejnego kontraktu.

Oferta skierowana jest do lekarzy, prawników, aptekarzy, geodetów, doradców podatkowych, księgowych i biegłych rewidentów. – Wybór tej grupy jest nieprzypadkowy. Chcemy intensywnie wesprzeć rozwój działalności tych aktywnych zawodowo profesji, które coraz częściej równie chętnie korzystają z leasingu jak przedstawiciele handlu czy usług. Dodatkowo ułatwiając klientom wejście w umowę, ograniczyliśmy minimalny wymagany okres prowadzenia działalności do 6 miesięcy – dodaje Witold Potocki.

Profesja jest produktem złożonym obejmującym pełne finansowanie nowych samochodów wraz z ich kompleksową obsługą techniczną oraz opieką serwisową wyspecjalizowanego Centrum Technicznego Masterlease.
Firma obecnie jest w trakcie aktywnej kampanii.

– Elastyczna konstrukcja tej oferty stanowi realną korzyść dla grup zawodowych, do których jest kierowana. Klienci PROFESJI to ludzie aktywni, dla których mobilność i oszczędność czasu to priorytety zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym – komentuje Witold Potocki.

Źródło: Masterlease