Volvorata – pożyczka samochodowa od Raiffeisen – Leasing

0
1605

Od 17 lipca klienci Raiffeisen-Leasing Polska S.A. mogą skorzystać z nowego produktu finansowego pożyczki samochodowej VOLVORATA – stanowiącego uzupełnienie dotychczasowej oferty składającej się z leasingu, leasingu konsumenckiego oraz kredytu samochodowego.

Pożyczka przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych (bez względu na formę zatrudnienia), jak i osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek osobowych i prawa handlowego.

Pożyczkąsamochodową VOLVORATA klienci mogą sfinansować nowe i używane samochody marki VOLVO. Wystarczy odwiedzić Autoryzowanego Dealera Volvo i wybrać samochód, wypełnić wniosek,a po otrzymaniu decyzji i podpisaniu umowy pożyczki wyjechać wymarzonym autem na wakacje.

„Pożyczka samochodowa to szybki i łatwy dostęp do finansowania oraz zdecydowanie łatwiejsze wymagania w porównaniu do zwykłego kredytu samochodowego. Wierzę, że VOLVORATA skłoni kolejne osoby do zakupu wymarzonego auta„ – powiedział Arkadiusz Etryk, Prezes Zarządu Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

Raiffeisen-Leasing Polska S.A. planuje rozszerzenie pożyczki na inne marki, jednak niezmienne pozostanie to, że klienci mogą sfinansować pożyczką 100% wartości samochodu, w ciągu 7 lat, w uproszczonej procedurze przy minimalnych wymogach dokumentacyjnych bez zaświadczeń o dochodach.

Źródło: Raiffeisen – Leasing Polska S.A.