Plebiscyt na najlepszy produkt flotowy Fleet Derby 2012

0
1184

Do 13 kwietnia 2012r. trwa głosowanie internetowe na najlepszy produkt flotowy oraz usługę flotową w ramach plebiscytu Fleet Derby 2012. W 14 kategoriach zostało już zgłoszonych ponad 50 produktów i usług. Rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się 19 kwietnia 2012r. na Torze Służewiec w Warszawie.

Głosowanie na usługi/produkty flotowe odbywa się dwutorowo: za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl oraz poprzez wypełnienie specjalnie przygotowanych i wydrukowanych kart zgłoszeniowych podczas samego eventu Fleet Derby w dniu 19 kwietnia 2012r., który odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Zdobywca największej liczby punktów w danej kategorii zostaje nagrodzony wyróżnieniem: Fleet Derby – najlepszy produkt flotowy, najlepsza usługa flotowa (w jednej z 14 kategorii, a zatem: usługa finansowa, karta paliwowa, Car Fleet Management, Short Term Rental, serwis, IT, GPS i Monitoring, opony, ubezpieczenie, szacowanie wartości rezydualnej i remarketing, nowość flotowa, eco, dealer flotowy, bezpieczeństwo).

Wyróżnienia te zostaną przyznane podczas uroczystej, wieczornej Gali Fleet Derby. Podczas Gali zostaną także wręczone wyróżnienia Fleet Derby – Motoryzacyjna Marka Flotowa oraz Fleet Derby – Najlepszy Samochód Flotowy (w każdej z 16 kategorii) przyznane na podstawie testu przeprowadzonego dzień wcześniej (18.04.2012) przez wyselekcjonowaną grupę decydentów branży flotowej wchodzących w skład eksperckiego jury.
 
Uczestnictwo we Fleet Derby w dniu 19.04.2012r. (czwartek) jest BEZPŁATNE -na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na stronie www.fleetderby.pl

Źródło: FM Leasing