Volkswagen Leasing Polska laureatem Fleet Derby 2013

0
1444
24 kwietnia br. w Warszawie odbyła się gala plebiscytu Fleet Derby 2013. W kategorii „Usługa finansowa” zwyciężył leasing z wysokim wykupem oferowany przez Volkswagen Leasing Polska.

Fleet Derby jest przedsięwzięciem, którego celem jest wyłonienie najlepszych firm specjalizujących się w dostarczaniu pojazdów i obsłudze flot samochodowych. W ramach wydarzenia organizowany jest m.in. test samochodów i plebiscyt na wyróżniające się na rynku produkty i usługi dedykowane branży flotowej. O wynikach plebiscytu decydowali fleet managerowie oraz decydenci flotowi za pośrednictwem internetowej platformy do głosowania.

Laureatem Fleet Derby 2013 w kategorii „Usługa finansowa” została spółka Volkswagen Leasing Polska za leasing z wysokim wykupem. Jest to rozwiązanie dla firm, które w trakcie trwania umowy oczekują niskich rat leasingowych, a po jej zakończeniu niekoniecznie zakładają wykup pojazdu. Parametry umowy leasingu z wysokim wykupem są podobne, jak przy Full Service Leasingu, jednak zarządzanie pojazdami pozostaje nadal w gestii klienta.

Leasing z wysokim wykupem to usługa dla firm, którym zależy na obniżeniu miesięcznych kosztów finansowania floty. Rozwiązanie to umożliwia m.in. zmianę firmowego samochodu bez konieczności wykupu leasingowanego pojazdu – powiedział odbierając nagrodę Daniel Trzaskowski, dyrektor Departamentu Finansowania i Zarządzania Flotą w Volkswagen Bank Polska SA. 

Źródło: VW Bank direct