Oferta leasingu na zakup samochodu marki Audi

0
1713

W ramach nowej oferty Audi Finance przedsiębiorcy zainteresowani pozyskaniem samochodu marki Audi do swojej firmy, mogą skorzystać z oferty Leasingu 105% Opłacalna Rata.

W pierwszych dwóch miesiącach 2013 r. marka Audi wysunęła się na pozycję lidera segmentu premium w Polsce. Nowa oferta leasingowa to krok w kierunku dalszego zwiększania udziału samochodów Audi na polskim rynku.

Dla klientów, którzy chcą pozyskać do firmy samochody marki Audi wyprodukowane w 2013 r., Audi Finance przygotowało ofertę Leasing 105% Opłacalna Rata. W ramach promocji dostępny jest m.in. najnowszy model producenta z Ingolstadt – wszechstronne i funkcjonalne Audi A3 Sportback. Całkowita suma opłat 105% obowiązuje dla okresu finansowania wynoszącego 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 25% i wartości wykupu równej 1%. Oferta leasingowa obejmuje również inne parametry: okres finansowania od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10% do 45% oraz wartość końcową od 1 do 25%. Przy pomocy Leasingu 105% Opłacalna Rata przedsiębiorcy mogą sfinansować wszystkie modele Audi (oprócz Audi R8).

Leasing 105% Opłacalna Rata wchodzi w skład Audi Business Program – specjalnej oferty obejmującej indywidualne rozwiązania dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Oferta obejmuje:

  • promocyjne pakiety wyposażenia w korzystnych cenach,
  • atrakcyjne rabaty dostępne przy zakupie już jednego samochodu,
  • korzystne finansowanie dzięki promocyjnemu Leasingowi 105% Opłacalna Rata od Audi Finance,
  • programy serwisowe zapewniające większy komfort użytkowania samochodu.

Przy leasingu nowego Audi klienci mogą również nabyć jeden z pakietów serwisowych obejmujących wybrane usługi w zakresie serwisowania i przeglądów auta. Pakiety pozwalają precyzyjnie oszacować koszty przeglądów i serwisowania samochodu wykonywanych przez Autoryzowanych Partnerów Audi (ASO), przy zachowaniu wysokiej jakości i wykorzystaniu oryginalnych części.

Promocyjna oferta leasingowa Audi Finance wraz z atrakcyjnym ubezpieczeniem 2,9% obowiązuje do 30 czerwca 2013 r. Więcej informacji nt. Audi Business Program można znaleźć na stronie www.audibusiness.pl.

Audi to jedna z czołowych marek samochodowych w segmencie premium w Polsce. W 2012 r. sprzedano 5 128 szt. aut producenta z Ingolstadt, tj. prawie 24% więcej niż w 2011 r. W styczniu i lutym br. marka Audi zajęła pozycję lidera, sprzedając 856 samochodów, co oznacza 40,1% wzrostu w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku (wg IBRM Samar).

Audi Finance to oferta finansowo-ubezpieczeniowa przygotowana przez Volkswagen Bank Polska, Volkswagen Leasing Polska i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy w myśl dostarczania indywidualnych rozwiązań finansowych, dostosowanych do potrzeb klientów premium. Volkswagen Bank Polska jest laureatem prestiżowej nagrody „Złoty Bankier” w kategorii „Najlepszy Kredyt Samochodowy” w 2010, 2011 i 2012 roku.

Źródło: VW Bank direct