Carefleet zawarł umowę na wynajem długoterminowy samochodów marki Mercedes

0
1235

23 kwietnia 2012, w Toruniu odbyło się uroczyste przekazanie pierwszego kompletu kluczyków do Mercedesa klasy A, pierwszego z 50 sztuk, które w najbliższym czasie Carefleet przekaże w ramach usługi wynajmu długoterminowego pracownikom Fabryki Cukierniczej Kopernik S.A.

Pierwsze umowy na wynajem samochodów dla Fabryki Cukierniczej Kopernik S.A. sięgają 2008 roku. Tak znaczący Klient jakim jest firma Kopernik S.A. wciąż się rozwija i pozostawia na kolejne lata swoją flotę pod opieką Carefleet S.A. – jest to powód do dumy i satysfakcji z tak wzorowej współpracy.

„Kontrakt z Fabryką Cukierniczą Kopernik jest dosyć niestandardowy, ponieważ marka samochodów klasy Premium w działach handlowych to wciąż rzadki widok na polskich drogach. Mercedes-Benz jest jednym z pierwszych dostawców pojazdów tej klasy, który otworzył się na współpracę z firmami CFM. Kalkulacje opłat, sporządzane na bazie przygotowanego przez Importera programu dla firm Car Fleet Management sprawiają, że klienci zainteresowani wynajmem długoterminowym Mercedesów otrzymują od nas atrakcyjne oferty” – komentuje Bartosz Olejnik, Dyrektor Sprzedaży Carefleet S.A.

Źródło: Carefleet S.A.