Alphabet rozpoczyna działalność w Rumunii

0
1780

Wraz z rozpoczęciem działalności w Rumunii, Alphabet International oferuje usługi zarządzania flotą już na 19 rynkach. Firma obsługuje klientów w Rumunii dzięki współpracy z UniCredit Fleet Management, spółką zależną UniCredit Leasing.

Według Nancy Storp, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju w Alphabet, wejście na rynek rumuński jest naturalną konsekwencją udanej współpracy z UniCredit Leasing w Czechach i na Słowacji. Ta decyzja będzie korzystna dla obu firm, ponieważ Alphabet zapewni wiedzę i doświadczenie, a UniCredit rozpoznawalność marki. „Na kolejnym ważnym rynku możemy zaproponować naszym klientom wysoki poziom kompetencji i usług” – podkreśla Nancy Storp.

Alphabet oferuje pełen zakres rozwiązań leasingu operacyjnego, takich jak consulting, finansowanie, serwis i wymianę opon, opłacanie podatków oraz kosztów ubezpieczenia. W zależności od indywidualnych potrzeb, klienci mogą zdecydować się na wiele dodatkowych opcji, takich jak karty paliwowe, samochody zastępcze, pomoc drogową czy ubezpieczenie prawne.

Źródło: Alphabet International