Volkswagen Leasing Polska uczestnikiem Motor Show 2012

0
1297

13 kwietnia br. w Poznaniu rozpoczęło się największe wydarzenie motoryzacyjne w Polsce – Motor Show 2012. W tym roku w targach uczestniczył także Volkswagen Bank Polska oraz Volkswagen Leasing Polska.

Spektakularna ekspozycja koncernu Volkswagen, została zaprezentowana na kilku tysiącach metrów kwadratowych. Znalazły się tam najnowsze samochody marek Volkswagen, Audi, Skoda oraz Porsche. Na miejscu były również stoiska Volkswagen Bank Polska oraz Volkswagen Leasing Polska, jako instytucji finansujących zakup samochodów z Grupy Volkswagena.

Podczas Motor Show 2012 Volkswagen Leasing Polska zwyciężył w prestiżowym konkursie Fleet Awards 2012, w kategorii „Finanse, Leasing i CFM”. Usługa leasingu z wykupem na poziomie FSL spotkała się z uznaniem jury.

Obecność Volkswagen Bank Polska oraz Volkswagen Leasing Polska na targach, to przykład integracji oferty importera z ofertą finansowania. Klient zainteresowany zakupem samochodu otrzymuje jeden produkt: samochód z dedykowanym finansowaniem oraz pakietem ubezpieczeń komunikacyjnych.

Źródło: Volkswagen Leasing Polska