PZWLP partneruje konferencjom Pulsu Biznesu

0
1304

„Pewna strategia firmy w niestabilnych czasach” to konferencje Pulsu Biznesu dla firm z sektora MSP. Partnerem cyklu jest PZWLP.

Zarządzanie płynnością finansową przedsiębiorstwa to nie tylko zapewnienie terminowego spływu należności za towary lub usługi. To także ograniczanie ryzyk, budowanie partnerskich relacji oraz długotrwałej i korzystnej współpracy z kontrahentami. Konferencje Pulsu Biznesu powalają efektywniej wykorzystać zasoby finansowe i środki trwałe przedsiębiorstwa, dają również praktyczną wiedzę na temat stosowania narzędzi i usług finansowych,. W czasach recesji mogą one zadecydować o istnieniu firmy, a w okresie dobrej koniunktury dadzą jej możliwość zdobycia mocnej pozycji rynkowej.

Cykl konferencji „Pewna strategia firmy w  niestabilnych czasach”, które odbędą się w siedmiu miastach Polski między wrześniem a listopadem br., jest dedykowany Małym i Średnim Przedsiębiorstwom. Podczas każdego spotkania członkowie Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów odpowiedzą na pytania uczestników oraz przedstawią prezentację „Wynajem długoterminowy z zarządzaniem flotą. Rozwiązanie dla małego i średniego biznesu”. Wśród najważniejszych zagadnień prezentacji, znajdują się: charakterystyka produktu zarządzania flotą, zalety finansowania pojazdów leasingiem operacyjnym, korzyści płynące z outsourcingu floty i przykładowe oferty na popularne modele samochodów.

Źródło: PZWLP