Usługi assistance samochodowego dla klientów Millennium Leasing

0
1647

Europ Assistance Polska przygotowała nowe pakiety usług assistance samochodowego dla Klientów Millennium Leasing. W ofercie skierowanej do użytkowników pojazdów osobowych dostępne są trzy warianty: START, OPTIMUM i PRESTIGE, zaś dla pojazdów ciężarowych przygotowane zostały warianty OPTIMUM TRUCK i PRESTIGE TRUCK.

Z myślą o Klientach Millennium Leasing powstała oferta usług assistance samochodowego, dostępna w trzech wariantach. Wariant START gwarantuje pomoc w nagłych zdarzeniach, takich jak awaria, wypadek lub kradzież pojazdu i obejmuje swoim zakresem zdarzenia na terenie Polski. Pozostałe warianty: OPTIMUM i PRESTIGE zapewniają pomoc również na terenie pozostałych krajów europejskich.

W razie awarii, Klienci mogą liczyć na nieodpłatną naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia lub holowanie do najbliższej autoryzowanej stacji obsługi. W przypadku braku możliwości naprawy pojazdu w tym samym dniu, Klientom Millennium Leasing w ramach produktu assistance przysługuje pojazd zastępczy, transport kierowcy i pasażerów do miejsca zamieszkania bądź docelowego miejsca podróży, lub zakwaterowanie w hotelu.

Warianty OPTIMUM i PRESTIGE rozszerzone są o dodatkowe usługi, takie jak: dostawa oryginalnych części, zorganizowanie wizyty u lekarza internisty, transport bliskiej osoby do hospitalizowanego poszkodowanego lub wynajęcie kierowcy zastępczego. 

– Zarówno oferta dla pojazdów osobowych, jak i ciężarowych została tak skonstruowana, by w pełni zadowolić Klientów Millennium Leasing. Kierowcy mogą liczyć na pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze takich jak awaria, wypadek, zatrzaśnięcie kluczyków, brak paliwa lub użycie niewłaściwego paliwa, rozładowanie akumulatora, a także w sytuacji kradzieży i rabunku. Decydując się na to ubezpieczenie, kierowcy otrzymują całodobowy dostęp do Centrum Alarmowego oraz szereg usług informacyjnych – dodaje Łukasz Smolak, Key Account Manager Europ Assistance Polska.

Dodatkowo z myślą o użytkownikach pojazdów ciężarowych przygotowana została propozycja assistance TRUCK, która podzielona jest na dwa warianty: OPTIMUM TRUCK i PRESTIGE TRUCK. Klienci decydujący się na wariant OPTIMUM TRUCK otrzymają pomoc w postaci holowania pojazdu, parkowania pojazdu, transportu kierowcy i pasażera do miejsca zamieszkania, bądź docelowego miejsca podróży lub zakwaterowanie w hotelu. Natomiast zakres usług w wariancie PRESTIGE TRUCK poszerzony został o takie świadczenia jak: naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia i dostawa oryginalnych części.

W ramach produktu, kierowcy mogą również liczyć na dostęp do całodobowej infolinii, gdzie między innymi otrzymają informacje o natężeniu ruchu na poszczególnych trasach, zalecanych objazdach oraz danych teleadresowych serwisów, stacji benzynowych, hoteli, restauracji i warsztatów. 

Źródło: Europ Assistance Polska