Oferta Getin Leasing dostępna dla klientów Pionu Bankowości Firmowej Getin Noble Banku

0
1161

Zamojska spółka dostarczająca nowoczesne rozwiązania dla przemysłu recyklingowego została stutysięcznym klientem Piony Bankowości Firmowej Getin Noble Banku. Wybór firmy padł na gwarancje bankowe w obrocie międzynarodowym, które umożliwią jej dalszy, stabilny rozwój na nowych rynkach.

Pion Bankowości Firmowej Getin Noble Banku oferuje atrakcyjne produkty finansowe, stworzone z myślą o potrzebach polskich przedsiębiorców. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się atrakcyjne rachunki firmowe, karty kredytowe, kredyty obrotowe oraz kredyty samochodowe. Rosnącą popularnością cieszą się również gwarancje bankowe oraz kredyty na udział w przetargach publicznych. Klienci Banku mogą także skorzystać z  konkurencyjnej oferty leasingowej Getin Leasing.

„Stały rozwój oferty dla Klientów firmowych jest ważnym elementem  strategii Banku, której celem jest zajęcie silnych pozycji biznesowych w kluczowych segmentach rynku. Efekty realizowanych działań widoczne są w znaczącym wzroście wolumenów sprzedaży kredytów firmowych jaki miał miejsce w pierwszym półroczu 2012 roku. Ich wartość, w ujęciu rok do roku, zwiększyła się o ponad 47% i wyniosła 1,3 mld PLN” – mówi Grzegorz Wącirz Dyrektor Zarządzający Obszarem Klienta Firmowego Getin Noble Bank. „Tak dobre wyniki nie byłyby możliwe bez zaufania naszych Klientów” – dodaje.

Konto Firmowe

Konto Firmowe, to dedykowany przedsiębiorcom rachunek bankowy dający możliwość wyboru rozwiązań finansowych w zależności od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej. Główne zalety tego produktu to: premie za saldo, bezpłatne przelewy elektroniczne oraz przelewy do ZUS i US, rachunki pomocnicze w ramach konta głównego, pakiet bezpłatnych ubezpieczeń z opcją zwrotu ewentualnych kosztów sądowych, bezpłatny dostęp do informacji prawnych oraz dostęp do konta przez Internet.

Karty kredytowe dla przedsiębiorców

Klienci biznesowi Banku mogą wybierać między dwiema atrakcyjnymi kartami kredytowymi. MasterCard Executive BusinessCard, z limitem od 1 tys. do 20 tys. zł, jest doskonałą propozycją dla mniejszych firm, którym karta pokrywa codzienne wydatki biznesowe. Koszt wydania oraz miesięcznego prowadzenia karty to 0 zł – pod warunkiem, że uda się nią rozliczyć transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 800 zł. Druga karta to propozycja dla bardziej wymagających klientów. MasterCard Word Business z limitem od 5 tys. do 100 tys. zł to karta premium, wydawana za 0 zł oraz prowadzona za darmo pod warunkiem zrealizowania miesięcznych transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1500 zł. Dodatkowym bonusem karty jest bardzo bogaty pakiet ubezpieczeń, w skład którego wchodzi m.in. ubezpieczenie na wypadek leczenia za granicą, utraty bagażu czy utraty gotówki. Karta jest objęta programem lojalnościowym MasterCard Rewards, umożliwiającym zbieranie punktów (każde wydane w ramach transakcji bezgotówkowych 5 zł to 1 punkt) oraz ich wymianę na atrakcyjne nagrody.

Linia Gwarancyjna dla firm

Linia Gwarancyjna to znaczne ułatwienie dla przedsiębiorców często korzystających z gwarancji bankowych. Posiadanie takiej linii umożliwia szybki dostęp do pełnej oferty gwarancji stosowanych na rynku, zwiększa wiarygodność przedsiębiorstwa w oczach kontrahentów, a w przypadku uczestnictwa w przetargach wyklucza konieczność angażowania środków własnych na zapłatę wadium. Linia przyznawana jest bezterminowo, a kwota limitu ustalana jest indywidualnie na podstawie zdolności kredytowej przedsiębiorcy liczonej w oparciu o przychody lub dochody (w zależności od wybranego wariantu produktu).

Oferta Getin Bank umożliwia przedsiębiorcom współpracujących m.in. z Jednostkami Skarbu Państwa lub Jednostkami Samorządu Terytorialnego kompleksową obsługę zawartych umów i kontraktów. W ramach współpracy z Bankiem firma może skorzystać z gwarancji wymaganych od momentu startu w przetargu, aż po jego ukończenie (gwarancje wadialne, należytego wykonania i inne). Dodatkowo, dostępny dla przedsiębiorców kredyt Przetarg pozwala na sfinansowanie aż do 70% kwoty kontraktu netto bez konieczności przedstawiania dokumentów finansowych. Kolejnym atutem oferty Getin Banku jest możliwość wykupu wierzytelności powstałych po realizacji prac na rzecz JST/JSP. Usługa ta pozwala na natychmiastowy dostęp do środków obrotowych przedsiębiorstwa po realizacji przetargu.

Źródło: Getin Noble Bank