Klienci indywidualni mogą skorzystać z leasingu samochodów w VB Leasing

0
1272

VB Leasing przygotował leasing konsumencki. Jest to oferta leasingu samochodów osobowych skierowana do osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Finansowanie samochodu mogą zatem otrzymać osoby pracujące na kontrakcie, umowie-zleceniu, umowie o dzieło, a także posiadające nieregularne dochody.

W leasingu konsumenckim podobnie jak w kredycie Klient płaci miesięczne raty,
a po zakończeniu spłat pojazd staje się jego własnością. Jednakże w porównaniu z kredytem, Leasing Osobisty  posiada szereg istotnych zalet:

  • procedury oceny zdolności kredytowej klientów są znacznie prostsze
    i szybsze,

  • klient nie płaci prowizji bankowej,

  • brak zastawu rejestrowego na samochodzie,

  • klient odbiera zarejestrowane i ubezpieczone auto,

  • ubezpieczenie pojazdu może być rozłożone na raty,

  • klient może liczyć na pomoc VB Leasing w zakresie dopełnienia wszelkich formalności związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych.

Proponowany przez VB Leasing leasing samochodowy dotyczy zarówno samochodów nowych jak i używanych. Maksymalny wiek pojazdu w momencie podpisania umowy: 3 lata. Wpłata początkowa wynosi od 10% do 40% wartości samochodu. Umowa leasingu może zostać zawarta od 12 do 60 miesięcy. Do leasingu samochodów osobowych VB leasing proponuje klientom pakiety ubezpieczeniowe z oferty współpracujących
z VB Leasing firm ubezpieczeniowych (zarówno przy ubezpieczeniu OC, AC jak i NNW). VB Leasing aby ułatwić proces zawarcia umowy uprościł do minimum procedury i formalności.

Aby uzyskać leasing samochodowy w VB Leasing wymaga:

– dwa dokumenty tożsamości – dowód osobisty lub paszport oraz drugi dokument ze zdjęciem (prawo jazdy),

– zaświadczenie o wysokości osiągniętych dochodów brutto za ostatni rok wystawione przez Urząd Skarbowy (lub wyciągi bankowe za ostatnie 6 miesięcy potwierdzające wpływ wynagrodzenia netto)

Źródło: VB Leasing