Rabaty gotówkowe przy zakupie samochodu Fiat w kredycie lub w leasingu

0
1265

Fiat rozpoczyna nową akcję promocyjną. W dniach 18-23 czerwca 2012 we wszystkich salonach dilerskich odbędą się Dni Otwarte, podczas których sprzedawcy Fiata zaprezentuje całą gamę modelową marki, ofertę i nowe warunki promocji, jeszcze bardziej dogodne dla Klienta.

Nowa oferta promocyjna Fiata jest przeznaczona dla wszystkich Klientów – zarówno tych, którzy po raz pierwszy odwiedzają salony włoskiej marki i tych, którzy marce Fiat pozostają wierni od dawna. W ramach promocji samochody można kupować taniej i to na wiele różnych sposobów. Sprzedawcy Fiata proponują:

  • Rabat gotówkowy.
  • Rabat za odkup samochodu używanego.
  • Premia lojalnościowa, czyli rabat za zakup kolejnego samochodu Grupy Fiat.
  • Rabat gotówkowy połączony z kredytem „od 0,00%” lub leasingiem „od 102,99%”.
  • Rabat za odkup samochodu używanego i kredyt promocyjny (50/50 lub 30/70).

Klient, który odwiedzi salon Fiata i będzie chciał zapłacić gotówką, kupi swój wymarzony samochód za znacznie mniejsze pieniądze. Dla przykładu przy tej formie zakupu nową Pandą można wyjechać z salonu za 31 990 zł.
Jeżeli Klient pozostawi swój używany samochód w rozliczeniu (niezależnie od marki, ale przy założeniu, że Klient był jego właścicielem lub współwłaścicielem przez minimum pół roku), Fiat oferuje klimatyzację i radio tańsze o trzy tysiące złotych dla modelu nowa Panda lub – w przypadku Pandy Classic – rabat w wysokości nawet 8 tysięcy!
Nie mniej interesująco wygląda oferta na nowego Fiata Punto z klimatyzacją w standardzie, który dostępny jest w niskiej cenie 36 490 zł.
Fiat 500 w wersji POP 1,2 z klimatyzacja kosztuje w promocji 39 990 zł. W standardzie takiej wersji 500-ki, oprócz klimatyzacji znajdziemy również radio CD/MP3, elektrycznie sterowane szyby przednie i lusterka oraz 7 poduszek powietrznych.

Dla tych, którzy udokumentują, że sami (lub członkowie ich najbliższej rodziny) są właścicielami lub współwłaścicielami dowolnego samochodu Grupy Fiat, przewidziana jest specjalna premia lojalnościowa, czyli za przywiązanie do marki Fiat. Promocja ta dostępna jest przy zakupie modeli Panda Classic, Nowa Panda, Punto oraz Sedici.

Nowe rabaty gotówkowe będzie można otrzymać również przy zakupie auta w kredycie lub finansowaniu zakupu leasingiem. Przykładowo „Kredyt od 0 %” lub „Leasing od 102,99%” przysługuje przy wybraniu modelu Panda, zaś Fiata Punto kupimy w „Kredycie od 0,99%” lub „Leasingu od 105,99%”.

Źródło: Fiat Auto Poland