Leasing EFL dostępny w Citi Handlowy

0
1683

EFL SA należący do francuskiej Grupy Credit Agricole rozpoczął współpracę z Citi Handlowy. Na mocy porozumienia klienci Citi Handlowy już od czerwca mogą korzystać ze specjalnej oferty leasingu EFL.

Klienci Citi Handlowy zainteresowani finansowaniem leasingiem mogą już dziś zapytać o taką możliwość swoich doradców bankowych. Dzięki podpisanemu porozumieniu sieć handlowa EFL jest w stanie zapewnić klientom Citi Handlowy nie tylko kompleksową opiekę na wszystkich etapach finansowania, doradztwo w zakresie produktów i usług, ale także specjalną i konkurencyjną ofertę. 

„Współpraca z Citi Handlowy jest dla nas powodem do radości i dumy, ponieważ jest to instytucja o ugruntowanej pozycji wśród polskich przedsiębiorców. Chcemy przyczynić się do rozwoju firm, finansując ich inwestycje. Mamy nadzieję, że ta współpraca nimi zaowocuje” – komentuje Radosław Woźniak, wiceprezes EFL. 

„Chcemy zapewnić naszym klientom kompleksową i co ważne konkurencyjną ofertę finansowania. Myślę, że wspólnie z EFL – jednym z kluczowych graczy na rynku transakcji leasingowych – cel ten nam uda się osiągnąć – powiedziała Elżbieta Czetwertyńska, Szef Pionu Bankowości Przedsiębiorstw w Citi Handlowy. To dla nas ważne, że tak szybko, bo już od czerwca nasi klienci mogą korzystać z szerokiej oferty leasingowej naszego doświadczonego partnera. W ten sposób zapewniamy naszym klientom ciągłość szerokiej oferty finansowania – dodaje. 

Z oferty leasingowej EFL dostępnej u doradców Citi Handlowy klienci mogą skorzystać już od czerwca. 

Źródło: EFL