BZ WBK Finanse & Leasing zwycięzcą konkursu „Perły Rynku 2012”

0
1248

BZ WBK Finanse & Leasing zwyciężyła w szóstej edycji konkursu „Perły Rynku 2012”, w kategorii: najlepsza oferta leasingowa. Uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody, odbyła się 12 czerwca br. w Hotelu Marriott w Warszawie.

BZ WBK Finanse & Leasing konsekwentnie rozwija swoją ofertę finansowania obejmującą leasing, pożyczkę oraz produkty dodatkowe. Według danych Związku Polskiego Leasingu za I kwartał 2012 r. firma awansowała na 4. pozycję pod względem wartości sfinansowanych aktywów (450 mln zł) oraz zajęła 1. miejsce w segmencie finansowania maszyn i urządzeń (282 mln zł). Wyróżnienie „Perła Rynku 2012” zostało przyznane BZ WBK Finanse & Leasing w kategorii „najlepsza oferta leasingowa” za produkt „pożyczka na maszyny i urządzenia dla firm pod dotacje UE”.

Szymon Kamiński, prezes zarządu BZ WBK Finanse & Leasing podkreśla, że przygotowując produkty dla przedsiębiorców firma stawia na partnerskie podejście. – Przed wprowadzeniem każdej nowej oferty, staramy się uzyskać jak najwięcej informacji  o naszych obecnych i potencjalnych klientach, a następnie odpowiedzieć na ich potrzeby. Szczególny nacisk kładziemy na szybkość zawierania umów, małą liczbę formalności i wysoką jakość obsługi, co doceniają nasi klienci–leasingobiorcy – mówi Szymon Kamiński.

Wyróżnienie „Perły Rynku” przyznają polscy detaliści w bezpośrednim badaniu, przeprowadzonym przez agencję badawczą GFK Polonia na zlecenie miesięcznika „Wiadomości Handlowe”. W tegorocznej, już szóstej edycji konkursu, zostały nagrodzone 162 produkty w 54 kategoriach. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych nowości i innowacji kierowanych do rynku detalicznego/FMCG w 2011 r.

– „Wiadomości Handlowe” to uznane pismo, a przyznawane przez nie nagrody cieszą się dużą renomą. „Perła Rynku 2012” w kategorii „oferta leasingowa” jest dla nas bardzo ważnym wyróżnieniem, a jednocześnie stanowi motywację do dalszego rozwijania naszych produktów – mówi Daniel Mrozek, dyrektor Marketingu i Wsparcia Sprzedaży w BZ WBK Finanse & Leasing, który 12 czerwca odebrał nagrodę podczas uroczystej gali w hotelu Marriott w Warszawie.

Źródło: Spółki Leasingowe BZ WBK