Usługa Finansowania Floty Pojazdów spółki Carefleet wyrożniona w plebiscycie Fleet Derby

0
1167

Do Plebiscytu Fleet Derby – najlepszy produkt flotowy, najlepsza usługa flotowa zgłoszono ponad 50 produktów i usług. Wśród najbardziej aktywnych, ambitnych i wyróżniających się graczy na polskim rynku Carefleet otrzymała wyróżnienie w kategorii „Usługa Finansowa” za najlepszą usługę finansową dedykowaną dla klientów flotowych.

Głosowanie w Plebiscycie Fleet Derby odbywało się dwutorowo: za pośrednictwem internetu przez specjalnie dostosowaną platformę do głosowania oraz poprzez wypełnianie ankiet przez przedstawicieli branży flotowej podczas eventu Fleet Derby, który odbył się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie 19.04.2012r.
 

Carefleet S.A. poddała głosowaniu dwie swoje wiodące usługi. Usługę Finansowania Floty Pojazdów w kategorii: Usługa Finansowa. Usługa świadczona jest w oparciu o umowę leasingu w której klientowi udostępniane są pojazdy na określony czas, za stałą miesięczną opłatą. To wygodne i kompleksowe rozwiązanie umożliwia zaplanowanie budżetu firmy. Natomiast po zakończeniu umowy Carefleet zajmie się odsprzedażą używanych samochodów co znacznie ułatwia pracę osób odpowiedzialnych w firmach za zarządzanie flotami pojazdów.

Druga kategoria w której firma walczyła o głosy, to kategoria: Car Fleet Management, tu zaprezentowano Usługi Zarządcze które umożliwiają utrzymanie pełnej mobilności floty pojazdów. W ramach usług CFM organizowana jest pomoc Assistance oraz nadzór i serwisowanie pojazdów. W zakres usług wchodzą również naprawy blacharsko lakiernicze oraz sezonowa wymiana opon. Zasadność i rzetelność wykonywanych napraw jest monitorowana przez specjalistów z Działu Technicznego firmy Carefleet. Natomiast zespół dedykowanych Opiekunów Klienta czuwa nad przebiegiem kontraktów, dbając o bieżące modyfikacje i dostosowanie rozwiązań do rzeczywistych potrzeb Klienta.

Źródło: Carefleet